ПРАВИЛА ДЛЯ АВТОРІВ ЖУРНАЛУ
«РАДІОФІЗИКА ТА ЕЛЕКТРОНІКА»
При підготовці статей до друку керуватися наступними правилами
Для співробітників ІРЕ НАНУ |
|
Для не співробітників ІРЕ |
1. Попереднє заслуховування
на тематичному семінарі |
|
1. Експертний висновок (для громадян України) |
2. Авторська довідка, підписана секретарем семінару |
|
2. Направлення від установи |
3. Ліцензійний договір |
|
3. Ліцензійний договір |
- Робоча мова журналу – російська, українська, англійська (за бажанням авторів).
- Матеріали, що надсилаються до Редакції, повинні бути написані з максимальною ясністю і чіткістю викладу тексту. У представленому рукописі повинна бути відображена авторська оцінка попередніх робіт, сформульована мета дослідження, повинні міститися оригінальна частина і висновки, що забезпечують розуміння суті отриманих результатів і їхньої новизни. Необхідно уникати необгрунтованого введення нових термінів і жаргонних виразів. Абревіатури повинні бути розшифровані в тексті при першому їх згадуванні.
- Зміст та обсяг оглядових публікацій узгоджуються авторами з Редколегією, тому для їх попереднього розгляду необхідне подання анотації та структури роботи
- Спочатку редакція приймає від авторів статті, надруковані на принтері через один інтервал з полями зверху і знизу по 3 см, праворуч і ліворуч по 2,5 см, або відразу в електронному варіанті (див. п. 7). Обсяг статті не повинен перевищувати 9 сторінок тексту, включаючи таблиці та малюнки. Після рецензування та правок редактора виправлений варіант статті подається до редакції на будь-якому електронному носії. Рукопис з виправленнями редактора також повертається до редакції.
- Анотація до 15 рядків, ключові слова, прізвища, ініціали авторів та назва статті надаються російською, українською та англійською мовами. Обов'язкова наявність: індекс УДК, найменування та адреса установи, e-mail.
- Електронний варіант статті виконується за допомогою редактора WORD 97-2007 (розширення *. DOC, *. RTF), шрифт Times New Roman 10 з форматуванням тексту на дві колонки (ширина колонки 7,6 см, відстань між колонками 0,8 см) і набором усіх формул і символів.
- Формули та математичні символи повинні бути підготовлені в Equation Editor 3.0 з MS Word для Windows.
Слід розрізняти написання шрифту:
– латинські рядкові і прописні, грецькі рядкові – курсив;
– хімічні елементи, грецькі прописні, числа - звичайний;
– матриця, оператор – напівжирний.
Основні розміри формул: full - 10; sub / super - 7; sub-sub/super - 5; symbol - 16; sub-symbol - 12.
- Ілюстрації мають бути подані в графічних програмах: CorelDRAW (*.CDR), Origin (*.OPJ, .OGG). Малюнки, створені в інших програмних пакетах, необхідно експортувати в один із наступних форматів: (*.GIF), (*.JPG), (*.TIF). Тонові малюнки повинні бути контрастними. Ксерокопії не допускаються.
При підготовці електронної версії малюнків потрібно дотримуватися таких вимог: ширина малюнка, призначеного для однієї колонки, - 7,5 см, а загальна висота малюнків, об'єднаних одним під малюнковим підписом (рис. 1, а, б, в ...), - 20 см. Відповідно, максимальні розміри малюнка, призначеного для розміщення в двох колонках, складають 15x20 см. Шрифт - Times New Roman 9.
Підписи на осях повинні відповідати прийнятим у статті позначенням. Легенди, формули, елементи опису слід виносити в підмалюнковий підпис (3-4 рядки) або у текст. Рекомендується використовувати чорні і білі кружки, квадрати і трикутники, пунктир, штрих-пунктир, нумерацію кривих.
- Список літератури поміщається в кінці статті. Література дається в порядку згадування в статті.
Пример оформления списка литературы
- До рукопису необхідно додати дані для контакту (прізвище, повне ім'я та по батькові, номер телефону (факсу) і e-mail автора, з яким буде вестися листування). Оригінал статті повинен бути підписаний всіма авторами.
|