CONTACT |
Copyright 2009 BigMax
| HOME |
ABOUT |
Section 3  - Theoretical research of the problem
Section 2  -  Microwave plasmoid in Goubau line
Section 1  -  Study of electromagnetic radiation
1.        Борис Петрович Єфімов, д. ф.-т. н., старший науковий співробітник ІРЕ НАНУ. Область його діяльності - фізична електроніка й електронна оптика. Відомий своїми роботами по дослідженню та створюванню резонансного класу ламп зворотної хвилі у мм і субмм діапазонах хвиль, призначених для діагностики плазми та спектроскопії. Вперше в СРСР ним створені на основі динамічного хаосу генератори шуму з високою спектральною щільністю потужності у мм діапазоні для систем радіопротидії та радіомаскування. На цей час досліджує та розробляє низьковольтні мазери на циклотронному резонансі (МЦР) і лазери на вільних електронах (ЛВЕ) гібридного типу. У 1970р. захистив кандидатську дисертацію, а у 1988р. докторську по спец. тематиці. Їм опубліковано більше 150 наукових праць. Має 25 авторських свідоцтв на розробки. В межах проекту буде здійснювати загальне та науково-технічне керівництво роботами по дослідженню та створенню джерела випромінювання у субмм та рентгенівському діапазонах, координацію діяльності виконавців ІРЕ, займатися розробкою та проведенням експериментальних дослідів.
2.        Олексій Олександрович Булгаков, доктор фіз.-мат. наук, професор, старший науковий співробітник ІРЕ НАНУ, має 190 наукових робіт, 2 монографії, 2 авторських свідоцтва, спеціаліст з радіофізики й електроніки твердого тіла, плазми, оптики та НВЧ властивостей твердих тіл; в проекті буде займатися теоретичним дослідженням випромінювальних властивостей середовищ, побудовою теоретичної моделі процесів що призводять до випромінювання та створення плазмових формувань.
3.        Віктор Васильович Завертанний, головний інженер відділу вакуумної електроніки ІРЕ НАНУ, є спеціалістом високої кваліфікації в області розробки та проектування приладів і пристроїв вакуумної електроніки НВЧ та електроніки твердого тіла. Професійно займається дослідницькою роботою, є співавтором 25 наукових статей. В рамках проекту він буде забезпечувати розробку та виготовлення деталей і вузлів експериментальних установок відповідно до Робочого плану.
4.        Анатолій Семенович Тищенко, кандидат фіз.-мат. наук, старший науковий співробітник ІРЕ НАНУ, зав. відділом вакуумної електроніки. Має великий досвід у розробці електронно-оптичних систем різноманітного, в тому числі, технологічного призначення; займався дослідженням теплофізичних процесів при взаємодії потужних електронних пучків з конструкційними матеріалами формуючих систем. Приймав участь у розробці устаткування для електронно-променевої плавки й напилення. Має біля 70 наукових праць, 8 винаходів. В межах проекту буде займатися пошуком і розробкою енергетичних систем та дослідженням експериментальних систем у складі груп енергетичного та технічного забезпечення.
5.        Олексій Миколайович Кулешов, молодший науковий співробітник ІРЕ НАНУ, лауреат стипендії Президента, автор більше 20 наукових робіт, в проекті буде займатися експериментальними дослідженнями, розробкою дизайну макетів приладів та електричних схем а також теоретичними розрахунками у складі експериментальної та теоретичної груп і групи енергетичного забезпечення.
6.        Валентина Іванівна Карпенко, інженер ІРЕ НАНУ, в проекті буде займатися експериментальними дослідженнями та обробкою отриманих результатів й інформації а також маркетинговими дослідами.
7.        Лідія Павлівна Зерній, технік ІРЕ НАНУ, в проекті буде займатися експериментальними дослідженнями, підготовкою документації та маркетингові досліди.
8.        Максим Олегович Хорунжий, проівдний інженер ІРЕ НАНУ, лауреат стипендії Президія НАН України, співавтор більше 30 наукових робіт, в проекті буде займатися розробкою макетів та фотореєстрацією процесів у рамках експериментальних досліджень.
9.        Станіслав Іванович Хоменко, старший науковий співробітник ІРЕ НАНУ, канд. техн. наук, зав. відділом фізичних основ радіолокації, лауреат премії Рад. Мін. СРСР. Має біля 140 наукових праць, 6 винаходів. В проекті буде займатися детектуванням сигналів та обробкою інформації стосовно їх параметрів, розробкою та оптимізацією джерела випромінювання.
10.        Ваган Микитович Гурджян, провідний інженер ІРЕ НАНУ, в проекті буде займатися розробкою, виготовленням, монтажем та регулюванням електронних пристроїв у складі групи енергетичного забезпечення.
11.        Ігор Васильович Ходак, молодший науковий співробітник ННЦ ХФТІ. Має досвід у розробці та дослідженню імпульсних та надвисокочастотних джерел електронних пучків. Лауреат конкурсів молодих вчених ННЦ ХФТІ (2002р.) та ІРЕ НАНУ (2002р.). Автор більше 20 наукових робіт. В межах проекту буде займатися дослідженням експериментальних систем у складі експериментальної групи.
12.        Олександр Володимирович Кац, д. ф.-м. н., старший .науковий співробітник ІРЕ НАНУ. Автор більш 80 наукових робіт, 2 монографій, 3 авторських свідоцтв. Має більше 90 доповідей на міжнародних конференціях. У проекті буде займатися теоретичним дослідженням випромінювальних властивостей середовищ, побудовою теоретичної моделі процесів що призводять до випромінювання та створення плазмових формувань.
13.        Узленков Олександр Валентинович, провідний інженер ІРЕ НАН України, автор більш 50 наукових робіт. В проекті буде займатися детектуванням сигналів та обробкою інформації стосовно їх параметрів за допомогою допплерівського локатора, розробкою та оптимізацією джерела випромінювання.
14.        Хуторян Едуард Михайлович, молодший науковий співробітник ІРЕ НАНУ, автор більше 20 наукових робіт, в проекті буде займатися розробкою дизайну макетів приладів та електричних схем а також теоретичними розрахунками у складі теоретичної групи і групи технічного забезпечення.